Pouliční liga 2019

18.05.2019 Pouliční liga 2019

Tradiční ,,pláckový" turnaj konající se v areálu místních volejbalových a tenisových kurtů. Jedná se o turnaj ryze amatérských smíšených družstev z Chlumce n.C. a okolí. Charakteristický svými speciálními pravidly uvedenými níže a zajišťujícími ideální podmínky pro kolektivy rekreačních hráčů, amatérské nadšence sportu nebo i úplné nováčky toužící strávit den v příjemném areálu formou aktivního pohybu nebo se pouze přijdou podívat a zafandit ostatním sportovcům.

Na turnaji uvítáme účast všech možných kolektivů, všech věkových kategorií, obzvláště týmy utvořené z jiných sportovních odvětví nebo družstva reprezentující firmy, zájmové spolky a instituce, případně reprezentující jednotlivé částí obcí nebo ulice, nebo jakýkoliv jiný kolektiv postavený na amatérském základu. Závěr turnaje zakončí předání cen pro nejlepší účastníky a odpolední/večerní posezení doplněné o hudbu a tanec v místní klubovně.

Pravidla turnaje:

  • V každém družstvu hrají minimálně 2 ženy (tedy systém 4+2, účast více žen je samozřejmě povolena)
  • Za každé družstvo může nastoupit pouze 1 registrovaný hráč (muž). Registrací se myslí aktivní účast v jakékoliv soutěži pod ČVF - krajské i okresní za poslední rok a také v soutěži AVL 1. a 2.liga HK (amatérská volejbalová liga)

Sobota 18.05.2019

Družstva (9:00 až 15:00)   Startovné 6oo Kč 14 volných míst

Program 17. ročníku Pouliční ligy

  • 8.00 - 8.30 Prezentace družstev
  • 8.40 Rozlosování turnaje 
  • 9.00 Zahájení hry ve skupinách
  • cca 16.00  po skončení finálové části vyhlášení a předání cen
  • následuje večerní posezení a zábava

Plakát

Přihlásit tým on-line

Kalendář akcí

Galerie minulých ročníků

TJ sokol Chlumec nad Cidlinou - Volejbalový oddíl

Přihlášení pro členy oddílu

Přihlášení pro členy oddílu