Družstvo mužů – TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou

Již desátým rokem hrají muži TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou okresní soutěž královehradeckého kraje ve které se utkávají s týmy jako TJ Sokol Nechanice, Třebeš HK, Lhota pod Libčany, VK Hradec králové a dalšími družstvy z HK okresu. Mužský tým je poskládaný napříč všemi generacemi. Jeho jádro tvoří část týmu, který v roce 1996 získal stříbrné medaile na Mistrovství republiky v žákovské kategorii a následně patřil ke špičce v Dorostenecké lize. Aktuálně ho doplňují dalšími zkušenostmi i hráči předchozí generace a dravou sílu dodávají zástupci mladších hráčů, z nichž někteří jsou ještě v dorosteneckém věku.

Soutěž je rozdělena na podzimní a jarní část, jednotlivé zápasy se hrají pravidelně v úterý a ve čtvrtek. Podzimní část začíná v 17hod, jarní část potom v 17:30. Domácí zápasy se hrají v Aréně „Pod Sokolovnou“ na místním antukovém hřišti. Vedle okresní soutěže, kde se každý rok střídá úspěch s drobnými neúspěchy, se příležitostně účastní i několika turnajů v bližším okolí. Zároveň v zimní sezóně mužský tým vyplňuje smíšené družstvo 4+2 v rámci turnajů AVL (Amatérské volejbalové ligy).

Jednotlivé posty hráčů

Blokaři: Miroslav Končický (kapitán), Roman Šedivý, Jiří Kvasnička, Jan Masopust

Smečaři: Jiří Kučera, Jiří Šimeček, Jiří Holan, Martin Leš, Pavel Holan

Nahrávači: Jan Bučina, Jiří Šimeček, Petr Koula

Univerzálové: Václav Bulíček

Libero: Petr Koula

Fotogalerie

Družstvo mužů – TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou Družstvo mužů – TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou Družstvo mužů – TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou Družstvo mužů – TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou Družstvo mužů – TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou

TJ sokol Chlumec nad Cidlinou - Volejbalový oddíl

Přihlášení pro členy oddílu

Přihlášení pro členy oddílu