Krajské družstvo žen

V chlumeckém volejbale působí již mnoho let družstvo žen v antukové soutěži. Do roku 2017 bojovaly ženy v okresní soutěži s týmy jako např. Nový Bydžov, Nechanice, Třebeš, Plotiště, Smiřice, Stěžery a dalšími z okresních měst. Nynější sestava družstva loni vybojovala v této skupině vítězství a volejbalistky se tak mohly nově zařadit do vyšší krajské soutěže, ve které čelí náročným zápasům od srpna roku 2017.

Krajská soutěž začíná na podzim a končí na jaře. Zápasy se hrají každou sobotu dvoukolově v období přibližně dvou měsíců. Znamená to, že první zápas začíná vždy v 10 hodin dopoledne, poté se stanoví po domluvě s rozhodčím pauza a zahájí se druhý zápas, který by se měl hrát ve 13 hodin odpoledne, avšak záleží na domluvě a někdy se začíná dříve více info je možné naleznout na http://m.cvf.cz/skupina.php?soutez=HK-Z-2&skupina=HK-Z-2A. Utkání se konají ve městech jednotlivých družstev. Každé družstvo tedy navštíví zázemí svého protihráče a uvítá jej na své domácí půdě. Místa konání se střídají tak, aby každé družstvo hrálo polovinu zápasů ve svém městě a polovinu u svého protivníka. Chlumecké hráčky měly zpočátku obavy z něčeho nového, ale časem se stres odboural a do každého zápasu nastupují s elánem a odhodláním zahrát si pěkný zápas.

Hráčky nehrají pouze krajskou soutěž, nýbrž se účastní několika turnajů v bližším okolí. Oblíbený turnaj pro ně bývá každé jaro ve Všestarech nebo přes zimu v Hradci Králové v areálu Třebeš. Některé z nich jsou i součástí největší amatérské ligy, tzv. AVL, kde soutěží smíšená družstva 4 + 2. AVL se hraje každý rok v zimním období ve sportovní hale Slavie v Hradci Králové.

Jednotlivé posty hráček

  • Nahrávačky: Kateřina Jechová, Kateřina Veselá, Kateřina Matějů, Tereza Matějů (Karolína Zborníková)
  • Blokařky: Monika Doležalová, Olga Drahorádová, Jiřina Šedivá
  • Smečařky: Veronika Veselá, Karolína Zborníková, Kateřina Matějů

Fotogalerie

Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen Krajské družstvo žen

TJ sokol Chlumec nad Cidlinou - Volejbalový oddíl

Přihlášení pro členy oddílu

Přihlášení pro členy oddílu