Volejbalové léto 2019

10.08.2019 - 11.08.2019 Volejbalové léto 2019

Volejbalové léto pořádané již tradičně každým rokem 2. srpnový víkend je jednou z nejvýznamnějších volejbalových událostí letní antukové sezóny. Akce pořádaná chlumeckým volejbalovým oddílem v místním sportovním areálu je také jedním z největších antukovým volejbalových turnajů v ČR, kdy se po dobu jednoho víkendu představí družstva extraligy mužů, družstva žen i mužů krajských a okresních úrovní a také smíšená družstva 4+2.

První sobotní den se na třech antukových kurtech utkají družstva české extraligy mužů, případně některé extraligové týmy ze Slovenska. Z pohledu fanouška a diváka je to opravdu nádherný zážitek, k vidění je opravdu kvalitní a bojovný volejbal na nejvyšší možné úrovni. Na zbývajících 4 kurtech soupeří družstva ve 2 kategoriích – muži v krajské úrovni a ženy na okresní úrovni. 

Druhý nedělní hrací den je určen pro OPEN turnaj smíšených družstev, kdy se ve dvou kategoriích (krajská a okresní) střetne o celkového vítěze na 30 družstev na 5 antukových kurtech a 2 hřištích s umělým povrchem.

Sobota 10.08.2019

Extraliga ČR (9:00)   5 volných míst
Ženy OKRES/KRAJ (8:30)   Startovné 600 Kč 5 volných míst
Muži OKRES/KRAJ (8:30)   Startovné 600 Kč 0 volných míst

Neděle 11.08.2019

OPEN 4+2 - Okresní úroveň (8:30)   Startovné 600 Kč 0 volných míst
OPEN 4+2 - Krajská úroveň (8:30)   Startovné 600 Kč 1 volné místo

Po celý den je občerstvení zajištěno. K dispozici je pestrá nabídka nápojů (pivo, limo, alko) i občerstvení všeho druhu. Posedět a vychutnat si pochutiny si můžete na přilehlé venkovní terase s výhledem na sportoviště nebo v interiéru klubovny. Zároveň bude po celou dobu probíhat doprovodný program, za zmínku stojí již tradiční večerní společenská hudebně/taneční akce pořádaná v místě areálu. Účastníci mohou také využít možnost přespání v pátek i v sobotu ve stanech přímo v areálu nebo v budově místní sokolovny.

Každým rokem se turnaje zúčastní více než 700 hráčů a diváků. Jejich spokojenost je tou nejlepší odměnou všem organizátorům.

Sponzoři Volejbalového léta 

Přihlašování do turnaje bylo ukončeno Kapacita všech kategorií byla naplněna

Kalendář akcí

TJ sokol Chlumec nad Cidlinou - Volejbalový oddíl

Přihlášení pro členy oddílu

Přihlášení pro členy oddílu