Drama v Třebši, štěstí se přiklonilo na stranu domácích, zvítězili 15:12 v tie-breaku

Čtvrtý zápas přinesl neuvěřitelné drama. Nejdříve excelentí nástup chlumeckých do utkání, vedení 2:0 a v třetím setu vedení o 10 bodů. Domácí Třebeš byla na ručník. Pak neuvěřitelný kolaps a ztráta třetího setu a srovnání na 2:2. Záverečný tie-break už byl o štěstí a to se přiklonilo na stranu soupeře, který vyhrál 15:12.

Další zápasy se odehrají na domácí půdě pod sokolovnou 18. a 20.9.2018 od 17:00.

13. 9. 2018, 17:00 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou   3:2 (-22,-26,24,14,12)

V dalším utkání chlumečtí muži odjeli bojovat na půdu VK Lhota pod Libčany. A jako "boj" se to zrovna moc nejevilo. Neúplná sestava, kde se projevila především absence nahrávače, nedokázala vůbec klást odpor, snad jen ve třetím setu probíhali nějaké záblesky vzdoru. Lhota zaslouženě zvítězila 3:0.

11. 9. 2018, 17:00 VK Lhota pod Libčany, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou   3:0 (11,9,21)

V druhém utkání muži nenašli dostatečnou sílu a vhodné zbraně, aby mohli vzdorovat výborně hrajícím hráčům TJ Sokol Nechanice. Především v poli předvedl soupeř skvělý výkon a zaslouženě zvítězil 3:1. Pouze v prvním setu se nám Nechanické hráče podařilo zaskočit. V úterý 11.9. a ve středu 13.9. hrají muži oba zápasy na hřišti soupeře.

6. 9. 2018, 17:00 Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou - Tělocvičná jednota Sokol Nechanice   1:3 (19,-16,-14,-18)

V zahajovacím utkání podzimní části dalšího ročníku okresní soutěže H-M2 2018/2019 Chlumecké družstvo mužů získalo všechny body na hřišti soupeře TJ Jiskra Nový Bydžov výsledkem 3:0. V dalším zápase přivítají muži ve čtvrtek 6.9. od 17:00 na domácí půdě družstvo TJ Sokol Nechanice.

4. 9. 2018, 17:00 TJ Jiskra Nový Bydžov, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Chlumec nad Cidlinou

0:3 (-14,-16,-15)